Obsługa klienta

Kontakt osobisty

Kontakt osobisty jest dla nas najważniejszy. Nasz entuzjastycznie nastawiony i oddany personel jest zawsze do Twojej dyspozycji. Nasi specjaliści do spraw akcesoriów chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania - telefonicznie lub osobiście.

Nasz personel czeka na Ciebie!

Dzięki stałej dostępności wszystko jest możliwe! Z racji prowadzenia sklepu internetowego, można się z nami kontaktować 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu za pośrednictwem faksu lub e-maila. W ramach usługi dodatkowej, nasz lokalny personel obsługi klienta jest dostępny w godzinach pracy biura i jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania. Pomoże Ci znaleźć właściwe artykuły, informacje o produktach, prześle odpowiednie, dopasowane do Ciebie ceny oraz zwróci uwagę na obowiązujące w danej chwili interesujące oferty.

W samym sklepie możesz również liczyć na specjalistów ds. aksesoriów. Chętnie doradzą Ci w doborze  asortymentu.

Rozwijamy się razem z Tobą

Nawet, jeśli współpracujesz z nami już od lat, będziemy Cię aktywnie wspierać i doradzać Ci. W czasie okresowych wizyt naszych specjalistów ds. akcesoriów zawsze szukamy najlepszych rozwiązań i usprawnień do wprowadzenia ich w Twojej firmie. W ramach naszego partnerstwa zawsze będziemy przy Tobie. Jeśli Twoja sytuacja na rynku ulegnie zmianie, my zmienimy się razem z Tobą. Zawsze właściwe rozwiązania dla każdego klienta. To właśnie zapewniamy jako Twój partner.