Nasze elementarne wartości

Jesteśmy dla Ciebie

Nie jesteśmy oczywiście jedynym dostawcą w segmencie elektrycznych akcesoriów do sprzętu gospodarstwa domowego. Mamy tę świadomość. Ale to właśnie osobisty kontakt nas wyróżnia, gdyż prowadzi do tworzenia rozwiązań pasujących do Twojej sytuacji i napędzających nas do stawiania się lepszymi.
Współpracując z Tobą stajemy się ogniwem łączącym dostawcę z klientem końcowym. Podejmując dla Ciebie dodatkowe kroki, chcemy Ci ułatwić dotarcie do klienta. Zawsze kierujemy się niżej wymienionymi czterema podstawowymi wartościami.   

Partnerstwo to podstawa

Jesteśmy ogniwem łączącym producentów, dostawców i sprzedawców detalicznych - w samym środku sieci dystrybucji. Naszych partnerów, np. dostawców czy producentów, wybieramy w oparciu o kryterium niezawodności, jakości i obsługi, tworząc prawdziwe partnestwo. Ty również jesteś partnerem dla nas. Chętnie wspieramy Cię w poszukiwaniu najodpowiedniejszych rozwiązań dla Ciebie i Twojej firmy. Razem z Tobą chcemy wyciągać maksimum możliwości. Dlatego też możesz oczekiwać od nas wysokiej jakości produktów i usług.

Twój specjalista od akcesoriów

Chętnie wspieramy Cię w Twojej firmie i sprawach z nią związanych. Chętnie analizujemy, jak optymalizować sprzedaż akcesoriów, a co za tym idzie - Twoją marżę. Jednym z oferowanych przez nas rozwiązań jest prezentacja z użyciem naszych koncepcji sklepu. Zawsze możesz liczyć na rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojej działalności.
Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z zakresu sprzedaży akcesoriów. Jako specjalista w dziedzinie akcesoriów, pomożemy Ci wybrać najlepsze produkty o największym wskaźniku rotacji i atrakcyjnych marżach, aby zmniejszyć obciążenie po Twojej stronie i udostępnić Ci maksymalne wsparcie.

Nasza wiedza, Twoje korzyści

Najlepsze wyniki osiąga się, współdziałając. Jako partner, chcielibyśmy zbudować wraz z Tobą jasną przyszłość. Przyszłość ciągle się zmienia. Aby być lepiej przygotowanymi, dostosowujemy się do zmian zachodzących na rynku i odpowiadamy na nie. Chcielibyśmy się dzielić z Tobą tą wiedzą o rynku, o sprzedaży, o trendach i skuteczności, ponieważ wiedza prowadzi do sukcesu. Tylko dzieląc się wzajemnie naszymi sukcesami, możemy osiągnąć wspólny cel - optymalnie dopasowaną firmę zajmującą się akcesoriami.     

 Osobisty kontakt

Aby być w stanie zapewnić Ci optymalne wsparcie, chcielibyśmy najpierw poznać Ciebie i Twoją firmę. Siadając razem przy stole, możemy wspólnie poszukać najlepszych rozwiązań. Wierzymy, że kontakt osobisty ma największe znaczenie, dlatego nasz entuzjastyczny i oddany personel jest zawsze do Twojej dyspozycji. Nasi specjalisci ds. akcesoriów chętnie Ci pomogą - telefonicznie lub w sklepie, udzielając najlepszych rad. Chętnie pójdziemy ten jeden krok dalej.