Poznaj praktyczną wyszukiwarkę worków CleanBag

April 2016

Poznaj praktyczną wyszukiwarkę worków CleanBag

Marka CleanBag istnieje już od 30 lat. W tym czasie wiele innych marek zmniejszyło swój asortyment worków do odkurzaczy, natomiast CleanBag nadal oferuje ponad 200 różnych modeli. Wśród asortymentu CleanBag znajdą Państwo również odpowiednie worki do modeli mniej znanych lub starszych odkurzaczy.

Dzięki optymalnemu kształtowi i bardzo dobrym możliwościom filtrowania worki do odkurzaczy CleanBag w żadnym stopniu nie ustępują jakością workom znanych marek. Obecnie wiele worków wykonanych jest z Microfleece. Materiał ten w optymalny sposób dopasowuje się do wielkości komory, a dzięki specjalnej strukturze włókien oraz wyjątkowej kombinacji poszczególnych warstw odfiltrowuje więcej cząstek kurzu. Dodatkowo Microfleece zatrzymuje w worku pyłki, zarodniki grzybów, roztocza i bakterie, przechwytuje nie mniej niż 99,5% cząstek, co sprawia, że doskonale nadaje się dla alergików. Jakość worków została sprawdzona przez niezależny instytut badawczy TÜV w Niemczech.

Aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu wyszukiwanie odpowiedniego modelu worka, na naszej nowej stronie CleanBag uruchomiliśmy praktyczną funkcję wyszukiwania. Podając markę, serię oraz model w zaledwie kilku krokach znajdą Państwo odpowiedni worek CleanBag. Oprócz wyszukiwarki oferujemy Państwu na stronie CleanBag również wskazówki, jak dbać o swój odkurzacz, aby służył nam jak najdłużej. Krótko mówiąc: Z naszą stroną CleanBag zawsze znajdą Państwo rozwiązanie.

Więcej informacji na www.cleanbag.pl.

Zobacz wszystkie nowości