Kulki do suszarki bębnowej: zalety

Dostępne są różne typy kul do suszarki Scanpart, w tym wersja plastikowa i wełniana. Kule do suszarki wystarczy dodać do prania i można ich używać wielokrotnie, ale jakie dokładnie zalety ma ten przyjazny dla środowiska produkt?

Dostępne są różne typy kul do suszarki Scanpart, w tym wersja plastikowa i wełniana. Oferują wiele zalet, dlatego kule do suszarek Scanpart cieszą się tak dużą popularnością. Kule do suszarki wystarczy dodać do prania i można je używać wielokrotnie, ale jakie dokładnie zalety ma ten przyjazny dla środowiska produkt?

#1 Zamiennik płynu zmiękczającego do tkanin

Przede wszystkim kulki do suszarki są substytutem zmiękczaczy do tkanin. Kulki suszarki to naturalny sposób na zmiękczenie tkanin bez dodawania szkodliwych środków chemicznych. Lepiej dla Twoich ubrań i portfela!

#2 Pranie bez zagnieceń i elektryzowania się

Kulki suszarki nie tylko zapewniają, że pranie stanie się miękkie i elastyczne, ale także sprawią, że pranie będzie pozbawione zagnieceń i nie będzie się już elektryzować. Ponadto kulki suszarki zapobiegają tworzeniu się kłaczków i można je stosować we wszystkich typach i markach suszarek.

#3 Krótszy czas suszenia i oszczędność energii

Kule suszarki skracają czas suszenia prania o 25%. Dzieje się tak, ponieważ kule suszarki zapewniają bardziej efektywną dystrybucję ciepłego powietrza w urządzeniu. Oznacza to, że oszczędzasz nie tylko czas, ale także energię, a co za tym idzie i pieniądze.

#4 Przyjazny dla środowiska

Kulki suszarki bębnowej przyczyniają się do poprawy środowiska, unikając zmiękczania tkanin i oszczędzając energię. W ofercie Scanpart znajdują się także wełniane kule do suszarki wykonane w 100% z owczej wełny, które stanowią ekologiczną alternatywę dla plastikowych kul do suszarki. Recyklingowi podlega nie tylko sam produkt, ale także jego opakowanie. Ponadto kule do suszarki do wełny wytwarzają mniej hałasu niż kule do suszarki z tworzywa sztucznego.

Zobacz wszystkie nowości