Jesteśmy dumni z 6 BMC Award z rzędu

Grudzień 2015

Po raz 6 z rzędu zostaliśmy wyróżnieni tytułem Best Managed Company

Deloitte i ING ponownie wybrały grupę Elka Pieterman na Best Managed Company. Konkurs BMC jest organizowany przez Deloitte już po raz 8, od dwóch 2 lat przy wsparciu ING.

Temat w roku 2015: Jak elastyczny jest Wasz model biznesowy?

Temat na czasie, ponieważ świat wokół nas ma coraz większe wymagania dotyczące dopasowywania się do różnych sytuacji i elastyczności w myśleniu i działaniu. A Grupa Elka Pieterman potrafi być nad wyraz elastyczna, twierdzi Deloitte i ING.

Adrie van Eersel, prezes Elka Pieterman Polska Sp. z o.o. tłumaczy: „Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że po raz 6 z rzędu możemy nazywać się Best Managed Comany. Dzięki opini zwrotnej, którą regularnie uzyskujemy poprzez udział w programie BMC, możemy każdego roku rozwijać się i otrzymywać cenne wskazówki na przyszłość. Ponadto udział w programie motywuje nas każdego roku do stawiania kolejnych kroków naprzód oraz do skoncentrowania się jeszcze bardziej na tym, co możemy zrobić dla naszych klientów.“

"Nowy rok rozpoczynamy z wiarą i ufnością we własne siły. Będziemy całkowicie koncentrować się na przyszłości, a szczególnie ważna będzie dla nas współpraca z naszymi klientami i partnerami oraz wspólny rozwój naszych nowych produktów. Wysoko stawiamy poprzeczkę sobie i naszym możliwościom rozwoju, ponieważ chcemy szybko dopasować się do nowej sytuacji oraz podejmować wciąż nowe inicjatywy: Dzisiaj jest to warunek, aby być na topie. Oprócz umiejętności dopasowania się oraz tworzenia nowych produktów sprawą oczywistą jest dla nas osobisty kontakt z klientami i partnerami.“ mówi Adrie van Eersel.

Zobacz wszystkie nowości